Funkcja

Firma Interwel B.V. z siedziba w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientow w okolicy miejscowości Zwolle poszukuje kandydata na stanowisko:

MONTER (serwisant) NACZEP

Opis stanowiska: prace przy montażu naczep, prace naprawcze, wymiana zużytych lub uszkodzonych części na nowe,wykrywanie i usuwanie usterek itp.

Wymagania

  • Wyksztalcenie kierunkowe techniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza i umiejętności w zakresie mechaniki pojazdów,
  • Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego,
  • Umiejetność pracy z rysunkiem technicznym,
  • Sumienność i dokładność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Legalną pracę oraz stałe godziny pracy,
  • Wynagrodzenie w systemie tygodniowym,
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
  • Darmowy dojazd do pracy lub zwrot kosztow dojazdu,
  • Opiekę koordynatora na miejscu.
  • Mozliwość nawiązania długofalowej współpracy.